Code Center
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

آقای حسن روحانی، حرف هایتان از جنس هاشمی 88 است!

چهارشنبه 16 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 01:49 ب.ظ

در خبرها آمده امروز آقای حسن روحانی (همان کسی که در جریان مذاکرات هسته ای قرار داد ترکمان چای را برای ملت ما به ارمغان آورد!) افاضاتی کرده اند و گفته اند: 


"وقتی در جامعه اقدامی خلاف قانون انجام می‌شود و مردم واکنش نشان نمی‌دهند، نشانه فقر سیاسی و فرهنگی و موضوعی بسیار خطرناک است"


همین حرف زشت ایشان باعث شد چند سطری را به نگارش در آوریم.


آقایی که هم اسمت روحانی هست و هم لباست روحانی! مردم اگر حرفی نمی زنند به ولی فقیه شان تاسی کرده اند. آنجا که آقا فرمود از اختلافات پرهیز کنید تا مسولین در فضایی آرام کشور را پیش ببرند. وگرنه یک کارگر ساده و روستاییان ما فهم سیاسی شان در پیروی از ولایت فقیه از شما بالاتر است. همان هایی که شما آنها را فقیر سیاسی خوانده اید. 


موضوع خطرناک این است که شما مثلا خواص ( که شما را خواص نمی دانیم!) از مردم در تابعیت از ولی فقیه بسیار عقب مانده اید. 


در ادامه ایشان در دانشگاه تهران گفته اند:


" اگر چه افق پیش رو از دید برخی از نخبگان و دانشجویان، مبهم و غیر شفاف است، اما خواهان ایجاد فضایی پر نشاط در دانشگاه‌های کشور هستم"


آقای روحانی آیا افق مبهم است!؟ کدام نخبگان افق ما را مبهم دیده اند؟ آیا منظورتان از نخبگان آقای هاشمی رفسنجانی ور دیگر اعوان و انصار ایشان است؟ این چه ترسیمی است که شما از آینده در مقابل دانشجویان و جوانان و آینده سازان کشور از آینده و کشورشان داشته اید؟ 


آیا این همان چیزی است که رهبری از ما خواسته است؟ 


در ادامه گفته اند:


"در فضای نامناسب و غیرعادلانه فقط گروه معدودی سود می‌برند و عمده مردم زیان خواهند دید؛ لذا باید با حاکم کردن فضای مناسب مانع منتفع شدن گروهی خاص شویم و زمینه را برای نفع اکثریت مردم و کشور فراهم کنیم"


دولت احمدی نژاد به هر اندازه که بد باشد و از دید شما زشت کاری کرد که امثال شماها و هاشمیست ها و پول پرستان به شدت ضربه خوردند و خوب یا بد همین قشر محروم جامعه بودند که ندای وی را لبیک گفتند. فضای نامناسب در دوران شما بود که هاشمیست ها کشور و بیت المال را دریده بودند و اکثریت زیان می دیدند. حافظه تاریخی مردم آنقدر که فکر می کنید ضعیف نیست!


هنوز خاطره قرار دادهای ننگینی که با غرب بر سر مسائل هسته ای مان رقم زده بودید از خاطرمان پاک نشده است. کاری کردید که تا تاسیسات هسته ای ما را پلمب زدند! شما مسولین تیم مذاکره کننده بودید! پرونده مدرک شما و رفت آمدهای شما در آن مقطع با انگلیس! هنوز یادمان نرفته است. همین احمدی نژاد بود که این ها را رو کرد. یادتان نرفته که از ترس احمدی نژاد آن روزها لب به سخن باز نمی کردید مبادا که به عنوان... گرفتار شوید همانطور که دوست شفیقتان آقای موسوی (مربوط به پرونده هسته ای) به عنوان جاسوس به دست احمدی نژاد گرفتار شد ولی به حمایت هاشمی رفسنجانی از زندان درآمد!!! 


سخنان امروزتان در مورد دانشگاه و فضای مبهم آینده و وارد شدن دانشجویان به صحنه انتخابات و دادن نشاطی که مد نظر شماست! و حرف های دیگرتان ما را بسیار نگران کرد! چرا که حرف ها شما شبیه به حرفای رئیس تان در تشخیص مصلحت نظام در ایان نزدیک به انتخابات 88 می باشد.


زودتر به خود بیایید و دست بردارید. مردمی که شما آنها را فقیر سیاسی خواندید اتفاقا بسیار نظریه پرداز هستند ولی بر عکس شما گوش به فرمان ولی فقیه شان هستند و فتنه امثال بعضی ها را خنثی خواهند کرد و صد البته که حافظه تاریخی شان هنوز بسیار قوی است.


وسلام


-------------------

برچسب ها:

ولی فقیه، حسن روحانی ، نخبگان و دانشجویان،  هاشمی رفسنجانی، احمدی نژاد، هاشمیست هانظرات (6)
چهارشنبه 16 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 04:07 ب.ظ
جهت عضویت در گروه زنده باد بهار اقدام کنید
www.seyed332ht.blogfa.com
امتیاز: 0 0
پاسخ:
مشایی رو خطری برای نظام می دانیم و عضو نخواهیم شد!
چهارشنبه 23 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 08:15 ب.ظ
سلام
با مطلب"
شورای فقاهتی، از هاشمی تا پایداری"

بروزم

منتظر

نظرات

شما هستم
امتیاز: 0 0
پنج‌شنبه 24 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 01:09 ق.ظ
Besyar khoob va mohkam neveshtin. Afarin.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ممنون نظر لطفتون هست
جمعه 25 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 11:30 ق.ظ
بنظر من سکوت در مقابل منکر اگر باعث بشود که آن منکر تبدیل به معروف شود درست نیست
پیامبر(صلی الله علیه وآله) در حدیثی می فرماید زمانی بر امت من می آید که امر به معروف و نهی از منکر ترک و جای منکر و معروف عوض می شود.
امتیاز: 0 0
شنبه 8 فروردین‌ماه سال 1394 ساعت 04:52 ق.ظ
سلام، چه کسی‌ مسول عدم امضای توافق نها‌یی خواهد بود؟ رهبر؟ روحانی؟ دلواپسان؟ همه ما؟
امتیاز: 0 0
شنبه 8 فروردین‌ماه سال 1394 ساعت 04:53 ق.ظ
سلام، چه کسی‌ مسول عدم امضای توافق نها‌یی خواهد بود؟ رهبر؟ روحانی؟ دلواپسان؟ همه ما؟
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد