Code Center
X
تبلیغات
زولا

تحلیل نظر سنجی بعد از مناظره سوم!

یکشنبه 19 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 12:48 ب.ظ

سومین مناظره که در جمعه 17 خرداد اتفاق افتاد بسیار جالب و تامل برانگیز بود. مناظره ای که باعث شد برخی ادعاهای نامزدها برملا شده و راستی و یا دروغ بودن آن افشا شود. به نظر بنده اگر کسی با دید بی طرفی و انصاف این مناظره را نگاه می کرد می توانست به راحتی کاندیدای اصلح را انتخاب کند. کسی که به هیچ کاندیدای دیگری توهین نکرد و در باره برنامه های خودش و رد نظر دیگران که به دروغ می پرداختند صحبت نمود.

مثلا وقتی آقای روحانی گفت که چه کسی بود که می گفت باید گذاشت دانشجویان به خیابان بیایند و بعد به صورت گاز انبری آنها را مورد حمله قرار داد! (منظورش قالیباف بود که در آن زمان رئیس پلیس کشور بود!) کسی که هنوز هم از دخالت نظامیان در اقتصاد کشور حمایت می کند. آقای قالیباف در مناظره اول به صورت ضمنی در مقابل آقایان عارف و روحانی و حتی محسن رضایی از دخالت نظامیان در امور اقتصادی حمایت کرد. گواه آن پروژه های کلان عمرانی در تهران هست که تهرانی ها با نگاهی گذرا بر تابلو های پروژه ها می توانند موضوع را به راحتی درک کنند.

همچنین وقتی آقای روحانی گفت چه کسی بود که در سایت تابناک پرونده های هسته ای سری نظام را افشاء کرد؟! (خطاب به محسن رضایی) 

نقدهای بسیار تند و زیبایی نیز به آقای روحانی و عارف شد که در این مقال جای بازگو کردن آنها نیست. 

از نکات بسیار جالب دیگر این مناظره گفتگوی قالیباف با ولایتی بود که حرف های نادرست ولایتی به شدت! آشکار شد و از مصادره کردن زحمات رزمندگان به نفع آقای ولایتی جلوگیری به عمل آمد!

اطلاعات غلطی که آقای ولایتی از دوستانش گرفته بود به شدت باعث ضایع شدن ایشان شد و نشان داد اطلاعات درستی از اوضاع کشور ندارند.

اما به نظر بنده متانت و زیبایی کلام آقای حداد عادل و آقای سعید جلیلی در مقابل تند روی ها  و بر ملا شده دروغ های دیگران بسیار جالب بود و یک بار دیگر پاک دستی و اخلاق اسلامی را به نمایش گذاشتند.


نکته بسیار زیبا اینجاست که بعد از مناظره جمعه بعد از ظهر در این نظر سنجی که در وبلاگمان قرار داده یودیم به شدت رای آقای حداد بالا رفت در حالیکه قبل از مناظره رای ایشان در حد کمتر از 20 رای بود!


همچنین از آنگ رای دادن به آقای قالیباف کاسته شد و فاصله ایشان تا آقای جلیلی در حال افزایش است!


رای آقای سعید جلیلی نیز همچنان با رشد بیشتری در حال افزایش است.


انشاءالله آقای دکتر سعید جلیلی را همچنان خداوند محبوب قلوب ملت ایران گرداند و شایستگی این را داشته باشد که نماینده 75 میلیون ایرانی در دنیا تحت لوای ولایت مطلقه فقیه که تکیه ایشان نیز بر همین امر است به ملت ایران خدمت نماید.
برای دیدن آخرین نتایج نظر سنجی کلیک کنید

برای شرکت در نظر سنجی در قسمت سمت راست زیر آمار کاندیدای خود را تیک بزنید


نظرات (2)
یکشنبه 19 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 01:19 ب.ظ
برادر من!
این نظرسنجی که هر نفر می تونه صدبار توش شرکت کنه که ملاک تحلیل نمیشه! یادت نره که تو انتخابات هر نفر یک رای داره!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
متاسفم برای شما
ما تعداد شرکت کنندگان را باز گذاشته بودیم که اگر اعضای یک خانواده خواستند رای خود رو بدن بتوانند همه شرکت کنند اما متاسفانه شما هنوز فرهنگ دموکراسی رو ندارید و برای آقای قالیباف که طرفدار ایشون هستید به جای صد نفر رای دادید.
واقعا متاسفم...
یکشنبه 19 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 02:29 ب.ظ
هفته نامه آمریکایی ویک : برای آن‌ها که امیدوار بودند که جنبش سبز روند اصلاحات را تقویت کند، جلیلی می‌تواند یک عقبگرد بزرگ باشد.
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد