Code Center

جلیلی مظلوم تر از همیشه...

چهارشنبه 22 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 02:24 ق.ظ

هجوم بی سابقه و به یکباره علیه سعید جلیلی نشان دهنده اوج گیری ایشان در قلب ملت است. آنجا که سران زور و شیوخ قدرت از مجمع تشخیص مصلحت قدرتشان نقشه ها کشیده و به روش های ناجوانمردانه ای دست می زنند.

چندی است که شبه بر جان مردم انداخته اند که سعید جلیلی همان احمدی نژاد است و راه او را می رود! ایشان خودشان بارها این موضوع را رد کرده اند و صد البته بسیار واضح است که این نیز یکی از شگردهای شیوخ قدرت است چرا که با این گرانی ها و آشفتگی اوضاع کسی احمدی نژاد را قبول ندارد تا اینکه در خبرها آمد آقای حجت السلام رسایی نمایند مجلس در رشت عنوان کرده است که یکی از شروط احمدی نژاد در زمان قهر کردن و خانه نشینی برای آقا این بوده است که جلیلی را از سمت دبیر شورای عالی امنیت ملی بردارد! 

از همان زمان که انحراف در احمدی نژاد پدیدار شد جلیلی خاری در گلوی فتنه و جریان انحرافی بود...

از دیروز به شدت شایعه کرده اند که جلیلی کنار می رود. در یکی از روزنامه های وابسته به کارگزاران خانوادگی! نوشتند که جلیلی کنار می رود و بعد از آن پیامک های زیادی فرستادند و سعی کردند امت حزب الله را نا امید کنند. اما غافل از آنند که اگر خواست خدا دستی را بلند کند هیچ قدرتی نمی تواند محبت وی را از دل مردم خارج کند. 


سر انجام ستاد انتخابات سعید جلیلی اعلام کرد:

 جناب آقای دکتر سعید جلیلی با صلابت و نشاط برای پاسخ به خیل عظیم مشتاقان و دوست‌داران این گفتمان تا پایان در صحنه‌ی رقابت‌های انتخاباتی باقی خواهد ماند.

این مثلا عملیات کور روانی شیوخ قدرت و ثروت انشاءالله با توجه و درایت مردم نقش برآب شده و خداوند قلوب مردم را به سمت ایشان متوجه خواهد کرد.


برادر سعید،

افتخار می کنم امروز  کسی مورد علاقه من است که لحظه ای اطاعت از ولایت مطلقه فقیه غافل نمی باشد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد