Code Center
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

منظور از کار اجرایی چیست؟ چند درصد از کار رئیس جمهور پل سازی و درخت کاری و آسفالت معابر است؟!

پنج‌شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 06:20 ق.ظ

در مطالبی که در وبلاگی می خواندم نویسنده به مخاطبین خود القاء کرده بود چون فلان کاندیدا احتمال رای آوردنش بیشتر پس به او رای دهیم ولو اینکه می دانیم کس دیگری اصلح است!؟ این بود که لازم دیدم چند سطری در این باره بنویسم.


یادمان باشد ما مامور به انجام وظیفه و تکلیف هستیم نتیجه با خداست. اینکه برای مثال سلمان چون رای نمی آورد پس ما به کمیل رای دهیم بسیار غلط است. در حالیکه می دانیم از سخنان علی(ع) اینگونه بر می آید که سلمان اصلح است. فردای قیامت ببینید آیا می توانید جواب خدا را اینگونه بدهید؟

می گویید کار اجرایی!

برادر و خواهرم کار اجرایی به معنای پل سازی و جاده سازی نیست! اینها کار معاونت وزیر مسکن و شهرسازی است. یعنی اگر کسی بهترین شهر ساز و درخت کار و جاده و پل ساز باشد آن هم نه فقط برای پاتخت نشینان بلکه برای کل ایران می تواند سمت معاونت عمرانی وزیر مسکن را داشته باشد.

رئیس جمهور پستی سیاسی است! رئیس جمهور مجری قانون اساسی و مصوبات مجلس و نهادهای قانونی و... می باشد. انصاف دهید چند درصد کار رئیس جمهور پل سازی و درخت کاری و آسفالت خیابان هاست؟!

این وظایف کارهایی خدماتی و مخصوص شهرداری هاست. شان رئیس جمهور بالاتر است. رئیس جمهور کسی است که وجهه بین الملی داشته باشد. کسی است که دولت مرد باشد. در وزارت خانه های مختلف کار کرده باشد. در جلسات کلان کشور و تصمیم گیری های کلان کشور تاثیر گذار بوده باشد.

این که صرفا کسی که برای اهالی پایتخت پل و جاده و دریاچه و پارک ساخته است و با پول های بسیار بسیار بسیار کلان شهرداری که بسیار راحت الوصول است بدون حساب و کتاب خرج کند نمی تواند صاحب مقام رئیس دولت دانست. 

احمدی نژاد هم شهردار خوبی بود. بسیار خرج کرد و درخت کاری و جاده سازی کرد آیا رئیس جمهور سیاسی خوبی هم بود؟

پاسخ همه ما در کل هشت سال خیر است!


دقت کنیم...

با انصاف و  دیده تدبیر نگاه کنیم. نگذاریم با شعارهایی که تاریخ انقضای آن یک روز بعد از انتخابات است فریب بخوریم و فردای قیامت مسول باشیم.

نظرات (1)
پنج‌شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 08:41 ق.ظ
سلام اگه مایل به تبادل لینک هستی منو به نام " بهترین برنامه ای رایگان اندروید " لینک کن بعد خبرم کن متشکر از وبلاگ خوبت.

www.freeandroid.blogsky.com
امتیاز: 0 1
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد